TAŞ FIRIN USTASI

Taş fırınlar geçmişten günümüze hayatımızda oldukça büyük bir öneme sahiptir. Tarihi ateşin ilk bulunduğu zamanlara dayanan taş fırınların, günümüzde hala kullanılması oldukça ilginç ama bir o kadar mantıklıdır.  İlk zamanlarda insanların hayatta kalmaları için ısınma ve et pişirme gibi amaçlarda kullanılmaktaydı. Şu an için ise restoranlar ve ocak başı gibi mekanlar yemek pişirirken kullanmaktadır.

Taş Fırın Avantajları

Taş fırında pişirilen yemekler genelde daha doğal olduğu için daha lezzetli olmakta. Bu nedenle günümüzdeki restoran cafe gibi insanlara yemek hizmeti veren işletmeler taş fırın kullanmaktadırlar, ve yemeklerde lezzetini gerçekten fark ettirmektedir.

Taş fırın bir restoran ya da cafe gibi işletmeler için kârlı bir yatırımdır, bu yatırımı yaparken maddiyattan kâr etmek için ucuz taş fırın yaptırmanızı önermiyoruz, sonuçta taş fırın bir kez yapılacak yatırımdır ve yapılırken en iyisinin yapılmasını sizlere tavsiye ederiz. Taş fırın ustası konusunda çok titiz olmanız önemlidir, çünkü bu işi yapan firmadan çok ustadır. Bizim firmamızda taş fırın ustası olan Habip ustamız yıllardır bu işi yapıyor.  Bir çok firmaya taş fırın ustalığı yapmış, tecrübeli bir ustadır.

Taş Fırın Yapımı

Taş fırın ustası dediğimiz zaman akla bu mesleği icra eden insan gelmektedir. Peki taş fırını inşaa ederken hangi yolları izliyoruz? Bu konuda sizleri biraz bilgilendirmek isteriz. Taş fırın ustamız Habip usta işletmenize gelerek keşif yapmakta ve sizin yönergeleriniz doğrultusunda taş fırın yapılacak alanı belirlemektedir. Keşif aşaması geçtikten sonra ustamız gerekli ölçüleri alır ve imalat aşamasına geçer.

Taş fırının işletmenize getireceği maddi olarak kazançlarla tatmin olabilirsiniz. Taş fırında pişireceğiniz ürünlerinizi müşterilerinize sunduğunuzda müşterileriniz yaptığınız pideyi kebabı ve onun gibi ürünleri çok beğenecek ve buna bağlı olarak işletmenize devamlı gelmeyi, aynı zamanda da arkadaşlarına ve tanıdıklarına önermeyi tercih edecektir.

Özellikle metropol şehirlerde insanlar karışık ve kalabalık şehir ortamında artık doğallığa hasret kalmaktadır. Bulabildikleri ufak bir fırsatta bile doğal etkinlikler, kamp atmak, ateş yapmak vs. yapmaktadırlar. Bunun yanı sıra evlerinde doğal ürünler kullanmaktadırlar. Yani artık doğal ürünlere, doğal yaşam tarzına oldukça fazla ilgi var. Taş fırın da bu doğal ürünlerden bir tanesi, insanlar işletmenizde düzgün bir taş fırın ustası tarafından inşaa edilmiş bir taş fırın gördükleri ve içinde pişen bir yemeği beğendikleri zaman, işletmeniz yoğun bir şekilde kar etmeye başlayacaktır.

Taş Fırın Fotoğrafları

Taş fırın ya da kara fırın alanında çalışmalar yapmakta olan firmamız, sizin işletmeniz içinde elinden gelenin en iyisini yapmak için hazırdır.

Taş Fırın Ustası Arıyorum

Sizde bir cafe, ocak başı ya da restoran açmak istiyorsanız ve bu işletmede taş fırın olmasını arzu ediyorsanız bizimle iletişime geçip, taş fırın ustası ile iletişime geçebilirsiniz. Firmamız piyasada taş fırın ustalığı ile oldukça tanınan iyi bir firmadır ve ustalarımız tecrübelidir. Siz de bizimle iletişime geçip taş fırın ustası için ücretsiz keşif yaptırabilir ve fiyat teklifi alabilirsiniz. Firmamız Türkiye'nin her yerine taş fırın ustası hizmetini vermektedir. Lütfen çekinmeden bizimle iletişime geçin.

Taş Fırınları yandan yanmalı, alttan yanmalı ve eski tip içten yanmalı olarak imal edilmektedir.En çok kullanılan fırın çeşidi olan Taş fırınları Türkiye genelinde çok yaygındır. Ekmek fırını taş fırını olarak da bilinmektedir. Taşfırın ustası Habip Erdem siz değerli müşterilerimizin, bahçe fırını taleplerine hizmet etmektedir.

Taş Fırınları boyutu;

  • 3.5×3.5 M
  • 2- 4×4 M
  • 3- 4.5×4.5 M

  • Mimar Sinan Mh. Salihli Sk. No:14 Selçuklu/Konya

Hakkımızda

Taşfırın İmalatı üzerine babadan kalan mesleğimizi, 1994’den beri yılların vermiş olduğu tecrübe ile bugün Türkiye’nin hemen hemen tüm illerinde yapmış olduğumuz yüzlerce taşfırın imalatı ve karafırın imalatı ile siz emekçi ustalarımız ve siz değerli işletmecilerimize uzun ömürlü, evladiyelik fırınlar kurmaktayız.

HİZMETLERİMİZ
  • Taş Fırın Ustası
  • Kara Fırın Ustası
Web tasarım Bakırköy Bilişim